Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Orhan Gencebay Röportajı

Altı yaşında keman ve mandolin dersleri alarak müziğe başlayan, Devlet Sanatçısı ünvanlı Orhan Gencebay, bugünlerde 41. Sanat Yılını kutlamaya hazırlanıyor.
Orhan Gencebay Röportajı
Hepimiz onun şarkıları ile büyüdük. Yeri geldi “Batsın Bu Dünya” yeri geldi “Bir Teselli Ver” dedik. Bazen de “Hatasız Kul Olmaz, Hatamla Sev Beni” dedik Orhan Baba ile birlikte. Geçtiğimiz ay Bodrum’da 60. Doğum Gününü kutlayan Orhan Baba, bugünlerde Tirübüt albümü ile 41. Sanat Yılı’nı kutlamaya hazırlanıyor. Hayat arkadaşı Sevim Emre ile birlikte tatil yaptığı Divan Palmira Otel’in bahçesinde, Sevim Emre hala güzellik kraliçesi kadar güzel, Orhan Baba gençlere taş çıkartacak kadar dinç ve zindeydi.

Orhan Baba Efsanesi

”41 yıl nasıl geçti hiç farkında değilim göz açıp kapayana kadar geçti. Olması gereken oldu. Şükürler olsun, hiçbir şikayetim yok. Orhan Baba demeleri çok hoşuma gidiyor. Çünkü çok samimi bir yaklaşım. Bunu ben koymadım, sevenlerim yakıştırdı. Baba demek evin temel direğidir, seveni koruyanı, kol kanat gerenidir. Bu da çok gurur verici bir şey.”

Haberin tamamı için tıklayın...

">tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017