Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Oris'ten Dalgıçlar İçin Özel Saat

İsviçreli saat Üreticisi Oris, Filipinler'deki Tubbataha Reefs Milli Parkı'na destek amacıyla dalgıçlara öze regülatörlü saat tasarladı.
Oris'ten Dalgıçlar İçin Özel Saat
İsviçreli saat üretici Oris dalgıçlara özel Regülatörlü saatini, Filipinler’deki Tubbataha Reefs Milli Parkı’na destek sağlamak amacıyla tasarladı. Oris Tubbataha Limited Edition serisinden elde edilen gelirin belirli bir yüzdesi, bu resifi ve barındırdığı olağan üstü çeşitlilikteki deniz canlılarını koruma çalışmalarına bağışlanıyor.

500m’ye kadar su geçirmez Oris Tubbataha Limited Edition serisinin temelinde “güvenlik” var. Tepe koruması ve otomatik helyum valfine sahip çok parçalı titanyum kasa, ikinci bir küçük kol barındıran Oris regülatör ile kullanıcılarına tam güvence sağlıyor. Bezelin mavi seramik dolgusu ve koyu mavi kadran, deniz canlılarını korumaya yardım amaçlı çıkarılan bundan önceki iki Oris serisinin de karakteristik özelliklerini taşıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017