Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Orta Doğu'da Mobil Abone Sayısı Artıyor

Ericsson İkinci Trafik ve Pazar Raporu'nun sonuçlarına göre, 2012'nin ilk çeyreğinde Ortadoğu'daki mobil abone sayısında günde 69,230 artış gözlemlendi.
Orta Doğu'da Mobil Abone Sayısı Artıyor
Ericsson Yöneticisi ve Orta Doğu Bölgesi Genel Müdürü Anders Lindblad rapor ile ilgili değerlendirmesinde, “Söz konusu rakamlar Orta Doğu’da gördüğümüz büyük potansiyelin açık göstergeleridir. Bu bölgedeki piyasanın belli bir olgunluğa ulaşmış olmasına rağmen, cep telefonu pazarı Kuzey Amerika ve Batı Avrupa pazarlarını geride bırakarak halen inanılmaz oranda büyümeye devam ediyor. Bu veriler, Orta Doğu’nun Ericsson’un tanımıyla Networked Society’ye doğru olan dönüşümünü işaret ediyor” dedi.

Ericsson ‘İkinci Trafik ve Pazar Raporu’na göre;

-2017 yılı itibariyle dünya nüfusunun yarısının LTE/4.Nesil (4N) ağı kapsamında olacağı öngörülüyor.

-Akıllı telefon kullanıcı sayısının 2011 yılında 700 milyon iken, 2017 yılında üç milyar civarında olacağı belirtiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017