Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Osmak Oymak’ın ‘Kontesi Kim Gerdi?’ Kitabı Çıktı!

Türkiye’de estetik denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Dr. Osman Oymak’ın estetikle ilgili her şeyi anlattığı; eğlenceli ve bilgilendirici kitabı “Kontesi Kim Gerdi?”, Goa Yayınları’ndan çıktı.
Osmak Oymak’ın ‘Kontesi Kim Gerdi?’ Kitabı Çıktı!
Türkiye’de estetik denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Dr. Osman Oymak’ın estetikle ilgili her şeyi anlattığı; eğlenceli ve bilgilendirici kitabı “Kontesi Kim Gerdi?” çıktı. Goa Yayınları’ndan çıkan kitap, estetikle ilgili doğru bilinen yanlışları, estetik ameliyatların detaylarını, ameliyat olmaya karar verenlerin başına gelecekleri tüm açıklığıyla esprili bir dille anlatıyor

Dr. Osman Oymak, şimdi bize “Doktorcuuum” diye kapısından girdiğimiz estetik cerrahların iç dünyasını, onların bakış açısını, onlarla iyi iletişim kurmanın yollarını, her geçen gün sayısı artan şovmen doktorlarla iyi doktorları nasıl ayırt edeceğimizi anlatıyor. Eğlenceli bir kitap isterseniz, doğru kitabı buldunuz!

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017