Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Osmanlı Konaklarına Eşlik Eden Yemyeşil Bir Doğa: Kastamonu

Önemi uluslararası düzeyde kabul edilen Küre Dağları, mimarisi bozulmamış Osmanlı dokusu ve kış aylarının zirvesi Ilgaz Dağı ile çok özel bir coğrafya Kastamonu...
Osmanlı Konaklarına Eşlik Eden Yemyeşil Bir Doğa: Kastamonu
Batı Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Kastamonu binlerce yıl öncesinde dayanan tarihi ile önemli bir uygarlık merkezi olarak günümüze kadar gelmiştir.

Sahip olduğu birbirinden değerli tarihi eserler ve eşsiz doğası ile yıl içinde birçok misafiri ağırlamaktadır.

Kastamonu merkez daha çok tarihi bir atmosferde konaklama imkanı sunarken, yaz ve kış mevsimlerinde farklı yöreler ile misafirlerine sesleniyor. Örneğin, Kastamonu Ilgaz, temiz havası ve at çiftlikleri ile ünlü.

Doğa sporlarından toplantı organizasyonlarına, sanatsal faaliyetlerden çocuklara yönelik aktivitelere kadar hemen her türlü hizmeti veren Kastamonu otelleri bulunuyor.

Ulaşım açısından rahatlıkla gidebileceğiniz Kastamonu'da otellerde konaklıyorsanız eğer, köy kahvaltısını ve bandumasını mutlaka tadın. Kastamonu otelleri genellikle tam pansiyon hizmeti veriyor. Türkiye’nin en büyük sanatoryumlarından birine ev sahipliği yapan, Daday’daki Ballıdağ geçidinde ise orman manzarasını görmeden dönmeyin.

Kastamonu’da birçok eski konak restore edilmiş biçimde bulunuyor ve otel niteliğinde hizmet veriyor. Özellikle sonbahar mevsiminde yaylalara yapacağınız bir yürüyüşün ardından Kastamonu otellerinde dinlenmek huzurlu bir tatil geçirmenize yarayacaktır.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017