Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Otomatik Kol Saatinde Yeni Soluk RM 030 Black Night

Saatçilik vizyonunu şekillendiren konseptleri bir arada barındıran Richard Mille, sınırlı sayıda üretilen RM 030 Black Night ile iddiasını sürdürüyor.
Otomatik Kol Saatinde Yeni Soluk RM 030 Black Night
Kullanıldığı ayrıcalıklı mekanizmaları, üstün malzemeleri ve görünümleriyle 21. yüzyılın saatçilik vizyonuna yeni bir yaklaşım getiren Richard Millie, RM 030 Black Night modeli ile iddialı çıkışına hız veriyor. Son teknolojiyi kullanarak hazırlanan bu seçkin modeli Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Rusya’da satışa çıkaracak olan marka, sadece 25 adet gibi sınırlı sayıda üretim yaptı.

RM 030 Black Night, kadran halkasının kırmızı rengiyle kontrast yaratan DLC ile işlenmiş titanyum kasanın yanı sıra saniye kolu, ayarlanabilen rotor göstergesi, kurma göstergesi, tarih göstergesi ve güç rezervi göstergesi gibi unsurlar barındırıyor. Saatin siyah kauçuk kayışı ise DLC ile işlenmiş siyah tokayla tamamlanıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017