Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Otomobil İlanı İçin Doğru Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılır?

Otomobil satışı için Otomobilinizin fotoğraflarını bu şekilde doğru çekersiniz. İşte otomobilinizin ilan için fotoğrafını çekerken dikkat etmeniz gereken önemli ayrıntılar…
Otomobil İlanı İçin Doğru Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılır?
İlk izlenim çok önemli. Üsteli konu ikinci el bir otomobil satmak ise daha da önemli. Satış ilanlarında doğru açıdan çekilmiş fotoğraflar dikkatleri üzerine çekiyor. Hatta ve hatta fotoğraf çekmek için hava koşullarının da uygun olması gerekiyor: Yağmurlu ve karanlık bir günde çekilen fotoğraf ne kadar olumsuz bir görüntü ortaya koyuyorsa, aynı şekilde parlak güneş altında çekilen fotoğraflar istenen görüntüyü yansıtmayacaktır. Sert güneşten dolayı cam ve boya fotoğraflarda aşırı parlama yapacağından aracın genel görünümü yeterli fikir vermeyecektir.

Fotoğraf çekimi için en uygun hava koşulu hafif bulutlu ve aydınlık bir günü seçmek. Otomobilin etrafında ise göze batmaya, sade bir arka plan seçilmeli. Bu sayede olası alıcının dikkati, satılması istenen otomobil üzeride yoğunlaşır. Satış başarısını artıracak bir diğer özellik ise otomobile ait ayrıtı fotoğraf olacaktır. Ayrıntılar aracın bakımlı olmuş olmasını veya otomobile ait önemli ekstraları öne çıkaracaktır.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017