Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Otomobil Yarışçısı Orhan Avcıoğlu İle Teknoloji Söyleyişisi

12 yaşından beri profesyonel olarak yarışan Orhan Avcıoğlu, 2009 yılında beri Castrol Ford Team'in yetenekli pilotlarından biri. Orhan Avcıoğlu ile teknoloji ve motorsporları üzerine keyifli bir söyleyişi yaptık.
Otomobil Yarışçısı Orhan Avcıoğlu İle Teknoloji Söyleyişisi
Teknolojiyle aranız nasıl? Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor musunuz?

Küçük yaştan beri teknoloji ile ilgileniyorum. Özellikle otomotiv ve elektronik haberleşme sektöründeki gelişmeler beni heyecanlandırıyor.

Sürekli kullandığınız ve elinizden düşürmediğiniz teknolojik cihaz var mı?

En çok kullandığım teknolojik ürün dizüstü bilgisayarım. Henüz tablet ve cep telefonu teknolojisi, bilgisayarların yapabildiklerini onların hızına ve onlar kadar verimli yapamıyor.

En son hangi teknolojik cihazı satın aldıno

Hayatımıza Playstation, uydu alıcısı, ses sistemi, DVD player gibi ürünler girdikçe, etraftaki kablolar artık evdeki görüntü kötüleşiyor. Burada oluşan kablo trafiğinden kurtulabilmek için HDMI kablonun görevini kablosuz olarak yapan bir cihaz satın aldım.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017