Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Otomobilde Kötü Tasarım Tamir Maliyetini Artırıyor

Modern otomobiller, tamamı bilgisayar yardımıyla geliştirilen ileri teknoloji ürünleri haline geldi. Ancak şeytan ayrıntıda gizlidir, basit gibi görünen arızalar bazen çok pahalıya mal olabilir. Bunların en ağır 10 tanesini derledik.
Otomobilde Kötü Tasarım Tamir Maliyetini Artırıyor
Mercedes A Serisi

Önce iyi haber: İlk nesil Mercedes A Serisi’nde Bosch üretimi marş motoru, online sitelerde uygun fiyata satılıyor. Şimdi de kötü haber: Montaj maliyeti kalbimizin hızlanmasına neden olabilir. Çünkü sandviç zemin nedeniyle motor aksamlarına ulaşmak zor. Marş motoru veya devridaim pompası değişimi için motorun tamamen indirilmesi gerekiyor. İşlemlerin en az 5 saat sürmesi, faturadaki işçilik kaleminin hatırı sayılır derecede yükselmesine neden oluyor.

Audi A2

”Ne? Birkaç bin Euro’luk tamirat faturası mı?”… Cam tavanlı (Open Sky adlı tavan A3 Sportback ve Q7’nin de opsiyon listesinde) Audi A2 satın alanların çoğu bu cümleleri kullanmıştır herhalde. Cam tavanda örneğin açılma mekanizmasının tellerinin kopması veya ray sisteminin bağlantılarından birinin kurulması gibisinden herhangi bir hasar oluştuğunda, birçok servis komple değişim tavsiye ediyor. Ancak bu sorunu daha makul fiyatlara çözen özel servisler de bulunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017