Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Otomobilde Yaz Kampanyaları Başladı

Yaza girdiğimiz bugünlerde otomobil firmaları kampanya atağına geçerek cazip imkanlar sunuyor. Ağustos itibari ile yani yeni model yılının devreye girmesiyle birlikte firmalar, stoklarında yer alan otomobilleri alıcısına ulaştırmaya çalışıyor.
Otomobilde Yaz Kampanyaları Başladı
Otomobil firmaları yazın gelmesiyle cazip fırsatları kampanyalara da başladı. Ağustos itibari ile yani yeni model yılının devreye girmesiyle birlikte firmalar, stoklarında yer alan otomobilleri alıcısına ulaştırmaya çalışıyor. Yüzde sıfır veya şimdi al sonra öde gibi cazip kampanyaların dışında bunlara, yaz dönemi olması nedeniyle servis kampanyaları da ekleniyor. Kampanyalara şöyle bir göz atalım…

Reanult’larda şimdi al 2013’te öde kampanyasının yanı sıra Chevrolet’te fiyatlar 33 bin 705 liradan başlıyor. Fiat’ta faiz ve ÖTV bulunmuyor. Hyundai yaza özel servis avantajları sunuyor. Kia’da satış sonrası kampanyası, Toyoto’da avantajlı yaz servis kampanyası, Mazda’da ilgi çekici bir yaz kampanyası, Dacia’da ise şimdi al Ramazan’dan sonra öde kampanyası bulunuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017