Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Otomobille Yolculukta Tasarruf Etmenin Püf Noktaları

Aile boyu seyahate çıkanlar yol üzerinde mola vermek zorunda. Molalarda da yemek ve içmek kaçınılmaz. Mola yerlerinde ihtiyaçlarımızı karşılarken ödediğimizi rakamlar ise epey yüksek. Bununla ilgili Auto SHOW ekibi olarak küçük bir araştırma yaptık.
Otomobille Yolculukta Tasarruf Etmenin Püf Noktaları
Baba, ne zaman varacağız? Anne, ben acıktım… gibi serzenişlerle sanırım tüm ebeveynler karşılaşmıştır. İşte bu gibi sözler, seyahatlerde, tüm anne ve babaların korkulu rüyası haline geliyor. Bu tarz sıkıntılar hem sürüş keyfinize, hem de bütçenize zarar verecek türden. Yol üzerindeki mola yerlerindeki ürünler, normalden çok daha yüksek fiyatlara satılıyor. Restoranlarda ise fiyatlar zaman zaman daha da şişirilmiş olabiliyor. Bunu yola çıkmadan önce planlayarak, yeme ve içmeye ödenen paralarla, ne kadar tasarruf edebileceğini araştırdık.

Dört kişilik bir ailenin seyahat boyunca alışveriş masraflarını inceledik. Bu alışveriş yol üzerindeki mola yerlerinde yapılırsa toplam maliyet ne olur, ya da bu alışverişi seyahate çıkmadan önce marketten yaparsan ne öderiz? Aradaki fark oldukça fazla.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017