Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Oyun İçin Laptop Tavsiyeleri

“Oyun masaüstü bilgisayarda oynanır” diyenlerdenseniz durup bir daha düşünmenizde fayda var. Yeni nesil oyun laptopları, hem performans hem de fiyat olarak birçok avantajı beraberinde getiriyor.
Oyun İçin Laptop Tavsiyeleri
Laptopların sadece taşınabilirliğin simgesi olduğu dönemin geride kaldığı bir gerçek. Kendi alanlarında dallara ayrılarak uzmanlaşan laptopların bir kısmı taşınabilirliğe ya da multimedyaya yönelirken, bir kısmı da görkemli kasaları ve yüksek performansları ile oyun laptopları olarak evrimlerini tamamladı ve oyuncuların gözdesi haline gelmeye başardı.

”Kasa toplama” döneminin avantajlarını yitirmesi ile artık birçok kullanıcı, teknik detaylarla boğuşmak zorunda kalmayacakları ve satın aldıkları gibi en son oyunları maksimum kalitede oynayabilecekleri lapotopları tercih ediyor. Haliyle büyük markalar da kullanıcıların ilgisi üzerine bu alandaki çalışmalarına hız veriyor. İşte karşınızda hepsi oyuncular için özel hazırlanmış ve “performans canavarı” lakabını sonuna kadar hakeden laptoplar…

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017