Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Oyun Konsolu Xbox 720 Ne Zaman Çıkacak?

Microsoft'un Xbox 360'dan sonra çıkarmayı planladığı konsol Xbox 720 ile ilgili yeni belgeler sızdı, yeni bilgilere ulaşıldı...
Oyun Konsolu Xbox 720 Ne Zaman Çıkacak?
Microsoft’un üssünde 56 sayfalık bir doküman sızdı ve Microsoft’un 2013 planlarını şimdiden öğrenmiş olduk. Elbette ki her şey sahte bile olabilir, fikirler de değişmiş olabilir fakat anlatılanlar hiç de Microsoft’un stratejisine ve planladıklarına ters düşmüyor.

Microsoft, Xbox 720’yi tam olarak bir ev eğlence sistemi olarak tasarlıyor. Windows 8 desteğiyle televizyon ekranında birçok uygulamayı çalıştırmak, televizyon izlemek ve televizyon programlarının kaydını yapmanın, tüm bu işlemleri Windows 8 ürünlü cihazlar ve Windows Phone ile etkileşim halinde gerçekleştirmenin mümkün olduğu söyleniyor.

299$’lık satış fiyatı düşünülen Xbox 720 projesinin 10 yıl boyunca piyasada kalacağı ve 100.000.000’u aşkın satışa ulaşacağı da yine sızan belgede yer alıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017