Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Oyuncu Füsun Demirel İle Sigorta Üzerine Söyleyişi

Ünlü oyuncu Füsun Demirel, sigorta yaptırırken sektöründe kendini kanıtlamış, güvenilir sigorta şirketi ve acenteleri tercih etmek gerektiğini söyledi.
Oyuncu Füsun Demirel İle Sigorta Üzerine Söyleyişi
Sigorta danışmanlığı kavramının önemi her geçen gün daha fazla artıyor. Tüketiciler sigortanın her boyutunu analiz eden ve kendileri için en doğru seçenekleri sunan danışmanlardan hizmet almayı daha fazla önemsiyor. Bu şekilde tüketiciye sigorta satın alırken önemsediği ve ihtiyaç duyduğu güven de sağlanmış oluyor. Bu güvenin önemli olduğunu düşünenlerden biri de ünlü oyuncu Füsun Demirel. Demirel sigorta tercihini yaparken işinde yetkin, sektöründe belirli bir güveni temin etmiş isimlerle çalışılmasının önemli olduğunu söylüyor. Son günlerde Yalan Dünya dizisinin titiz ve geleneksel annesi Servet rolünde izleyici karşısına çıkan tecrübeli oyuncu ile yeni dizisini, sektördeki güvence sorununu ve sigortayı konuştuk.

Birçok ödülün sahibi olan ünlü oyuncu, aynı zamanda bilinçli bir özel sigorta kullanıcısı. Demirel’in Zorunlu Deprem Sigortası’nı (ZDS), yürürlüğe girdiği tarihten beri yaptırıyor olması da bunun bir göstergesi. Sevilen oyuncu yalnızca zorunlu sigortaları yaptırmıyor, aynı zamanda bireysel sigorta ürünlerinden de yararlanıyor. Demirel, sahip olduklarını güvence altına almak adına, ev ve arabası için de özel sigortalardan yararlanıyor. Sigorta şirketi ve acentesinden öncelikli beklentisinin, sağlayacakları güvenilirlik olduğunu ifade eden Demirel, “Şirket ve acente tercihi yaparken, bilinen, kendini sektöründe kanıtlamış ve güvenilir isimlerle çalışılması gerekiyor” diyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017