Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Oyuncu Polat Bilgin İle Sigorta Üzerine Söyleyişi

Hem oyuncu hem sigortacı olan Polat Bilgin, tüketicilere yaşamlarını güvence altına almak için mutlaka sigortadan faydalanmaları ve danışmanlarından yardım almalarını gerektiği söyledi.
Oyuncu Polat Bilgin İle Sigorta Üzerine Söyleyişi
Polat Bilgin’i ekranlarda Yol Arkadaşım dizisinin Suat’ı, Kalp Ağrısı’nın Saffet’i olarak izledik. Bilgin’in bir dönem üniversitede öğretim görevlisi olarak çalıştığını, oyunculuk dersleri verdiğini biliyorduk. Ancak sigorta sektörünü yakından tanıdığını bilmiyorduk. Söyleşimiz sırasında öğrendik ki Polat Bilgin Plus İstanbul Sigorta Aracılık Hizmetleri’nin kurucularındanmış… Oyunculuğun dışında başka bir sektörde de yer almak isterken ve “Ne yapabilirim?” diye düşünürken, sigorta sektörüne adım atan Bilgin, bu süreci şöyle aktarıyor: “Ablam ve eşi Cengiz Bey uzun yıllardan beri sigorta sektörünün içinde yer alıyor. Aynı zamanda kurucu ortağımız olan Cengiz Bey’in yıllardır sektörün içinde olması ve eşi bulunmaz deneyimleri, bizi sektörde var olmak için cesaretlendirdi.”

Herkesin yaşama kalitesini yükseltmesi için mutlaka özel sigortalardan faydalanması gerektiğini vurgulayan Bilgin, acentelik kurması ile de bu düşüncesini bir adım ileriye taşıdığını söylüyor. Hayatının her döneminde özel sağlık sigortası, kasko, DASK, yangın poliçeleri olduğunu ifade eden Bilgin, poliçelerini hiçbir zaman aksatmadığının da altını çiziyor. Çevresindeki insanların aynı duyarlılıkta olmadığını gözlemlediğini söyleyen Bilgin, “İnsanlar kulaktan dolma bilgilerle sigortadan biraz da uzak duruyorlar. ‘Nasıl olsa bana bir şey olmaz’ düşüncesi çok hakim. Ama başlarına bir hasar geldiğinde de keşke demekten kendilerini alıkoyamıyorlar” diyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017