Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Özel Direksiyon Dersi

Nilüfer Sürücü Kursu özel direksiyon dersi, fiyatları ve eğitim kadrosu ile Bursa'lılara en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
Özel Direksiyon Dersi
Kurucu Müdür Hüseyin KILIÇ
1950 Artvin doğumluyum. 1969'da Artvin öğretmen okulu ve 1978'de Rize eğitim enstitüsünü bitirdimç 1998'de öğretmenlik mesleğinden emekli olup 1999-2000 tarihinde Nilüfer Sürücü Kursunu kurdum. Halem müdürlük görevi yapmakta olduğum kurumumda ilkeli çalışmanın esaslarını işimizin her noktasına tüm personelimle birlikte yaymış bulunmaktayız.

Günümüzde trajik bir hal alan trafik sorununun çözümü noktasında; "Hiçbir sorun çözümsüz değildir" bilinciyle sizleri en temel hakkı olan yaşam hakkının sürekliliği noktasında "önce insan" diye başlayan alternatif eğitim anlayışımızı yaşamaya ve yaşatmaya davet ediyorum.

Direksiyon Usta Öğretici Meliha TAMYERLİ

1958 Bursa doğumluyum. 2002 yılında mesleğe ilk başladığım Nilüfer Sürücü Kursu'nda direksiyon hocalığı görevimi büyük bir keyifle sürdürmekteyim. Bu günkü trafik koşullarına kurum olarak bizlere çok büyük görevlerin düştüğü bilincini sizlerle uzun yıllar paylaşmak dileğimiz.

Direksiyon Usta Öğretici Oktay DİKİCİ
1973 Artvin doğumluyum. Direksiyon öğretmenliği görevime 2002 yılında başlamış bulunup 2 yıla yakın süredir Nilüfer Sürücü Kursu'nda çalışmaktayım. Eğitmen olarak her türlü imkanı bizlere sunan kurumumda amacımız araçtan ve trafikten korkmayan bilinçli ve bilgili sürücüler yetiştirmektir. Umuyorumki uzun yıllar ilkerimizin kavşağında sizlerle buluşuruz.

Direksiyon Usta Öğretici Nihal BAYSAL
1968 Eskişehir doğumlu olup meslek lisesi kimya bölümü mezunuyum. Mesleğe başladığım 2001 yılından bu yana Nilüfer Sürücü Kursunda direksiyon usta öğreticisi olarak görev yapmaktayım. Uzmanlığım daha çok psikolojik tekniklerle eğitimi pekiştirmek noktasındadır. Çabamız ve gayemiz bilinçli saygılı her türlü gürültüden uzak trafik anlayışına sahip bireyler yetiştirmektir.

Direksiyon Usta Öğretici Özlem Işıl KILIÇ
1980 Bursa doğumluyum. 2004 yılında müzik öğretmeni olarak Marmara Üniversitesinden mezun oldum. Araçlara duyduğum ilgiyi aldığım pedagojik formasyonla bütünleştirip 2006 yılında direksiyon öğretmenliği görevime Nilüfer Sürücü Kursu'nda başladım. Teknil bilgi ve doğru psikolojik yaklaşımın en harika şekilde buluştuğu mesleğimdeki amacım keyif alınılan trafik düzeninin yaratılmasına katkıda bulunmaktır.

Direksiyon Usta Öğretici Berna ÇİZMECİLER
1967 Bursa doğumluyum. İlk meslek hayatıma 1992 yılında direksiyon öğretmeni olarak başladım ve halen Nilüfer Sürücü Kursu'nda direksiyon öğretmeni olarak çalışmaktayım. Uzun yılların deneyimi ile, süreç içinde, direksiyon eğitiminde bir çok farklı metod uygulama fırsato buldum. Bugün geldiğim, noktada, deneyimle, kısa zamanda daha uzun yollar alabildiğimiz uygulamaların adaylarımızla keyfini çıkarmaktayız. Emek, özveri, disiplin ve ilkeli çalışmanın psikolojik destekle uzun yıllarda yoğrulması sonucunda oluşan mesleki aktarım kabiliyetimi Nilüfer Sürücü Kursu'nda yaşatma şansına sahibim. Yolların sevgi bağlarınız olması dileklerimle...

Trafik Çevre Bil. Hocası Yüksel ÇİFTÇİ
1952 Artvin doğumluyum. Sınıf öğretmenliğimden emekli olup uzun yıllar dershane idareciliği yaptıktan sonra 1998 yılında Direksiyon ve Trafik Çev. Bil. Öğretmenliği görevime Nilüfer Sürücü Kursu'nda başladım. Günümüzde trajik bir hal alan trafiğin özünde barışa hoşgörü ve saygıya belkide en çok ihtiyacı olan alan olduğunu doğru ve ilkeli eğitimle anlatmayı bir görev bildim. İlkelerimizin yaşam şansını daha çok bulduğu trafik alanını umarım hepbirlikte yaratırız.

Motor Hocası Tahsin HIZLAN
1951 Sivrihisar doğumluyum. Tekinker Mes. Yüksekokulu Motor bölümü mezunu olup emekliliğimle birlikte 2000 yılında Nilüfer Sürücü Kursu'nda motor öğretmenliği görevime başladım. En zoru motor dersine karşı duyulan korkuyu öğrencilerimle yıkmayı başarabilmek oldu sanırım. En güzeliyse teori ve pratiğin birleştiği noktadaki başarıyı yakalayan sürücüleri görmekti. Benim için ve halen bunun için çabalamaktayım.

İlkyardım Hocası Fidel Ulaş SİLVA
1979 Ağrı doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi radyoterapi bölümünden mezun olduktan sonra Bursa onkoloji hastanesinde mesleğime başladım. Yaklaşık bir yıldır Nilüfer Sürücü Kursu'nda İlkyardım bilgisi öğretmenliği yapmaktayım. Görevimdeki amacım insan yaşamının sürekliliği noktasında ilk yardımın önemini sürücü adaylarına kavratmak ve bu noktadaki toplumsal bilinci yükseltmektir.

Selvi Binnaz KILIÇ
1982 Bursa doğumluyum. Uludağ Üniversitesi iktisat bölümünden 2004 yılında mezun olup 2005 yılında Nilüfer Sürücü Kursu'nda çalışmaya başladım. Sorumlu olduğum kurumun bürokratik işlerinin yanı sıra adayların eğitim danışmanlığını yapmaktayım.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017