Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Özge Özberk Kimdir? Özge Özberk Röportajı

Oyuncu Özge Özberk, hayata bakışını, oğlu Leo'yu, yeni filmini, tiyatro oyununu ve makyaj sıralarını Seninle dergisine anlattı.
Özge Özberk Kimdir? Özge Özberk Röportajı
‘Mavi Gözlü Dev’, ‘Şaban Askerde’, ‘Otogargara’, ‘Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?’, ‘Yıldız Tepe’, ‘Çemberimde Gül Oya’, ‘G.O.R.A’, ‘Başka Yerde Yok’, ‘Babam ve Oğlum’, Kırık Kanatlar,’ Hakimiyet’, ‘Geniş Zamanlar’, ‘Sinekli Bakkal’, ‘Canım Babam’ gibi dizi, oyun ve filmlere izlediğimiz Özge Özberk, başarılı bir oyuncu. Ama onun ötesinde bıcır bıcır, pozitif, gülünce gözlerinin içi gülen, oğlu Leo’ya aşık bir kadın ve bir anne…

Şöyle bir gözlerinizi yumun ve geçmişe gidin. Neredesiniz? Neler yapıyorsunuz?

Aklıma ilk gelen, ilkokul yıllarında annemin bizi sokaklardan toplayamadığı günler. Okul dönüşü önlük bir yana, çanta bir yana kendimizi sokağa oyun oynamaya atardık. Çok çocuklu bir sitede büyüdüm ben. Arkadaşlığın, paylaşmanın, yaramazlığın ne demek olduğunu iyi bildiğim yıllardı o zamanlar. Şimdiki çocukların sokakta büyüme kültürünü yaşamayacak olmaları çok üzücü.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017