Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Özge Özder Kimdir? Özge Özder Röportajı

Özge Özder, canlandırdığı roldeki gibi hiç de umutsuz değil, tam tersi hayata umutla bakıyor. Aşkı Eyfel Kulesi altında, bir kadeh ve sevdiği adamdan ibaret görmüyor. Kollarında ölebileceği ve aynı gözlere yıllarca bakabileceği birini düşlüyor.
Özge Özder Kimdir? Özge Özder Röportajı
Şöhretle gelen prenseslik durumunun kendisine göre olmadığını söyleyen Özge Özder, hayat ve insanlarla empati kurmanın intihardan kurtardığını söylüyor. Çok çocuk hayalini gerçekleştiremeyeceğini belirtiyor ama bir düşü var ki, onu hayata geçirmek için var gücüyle çabalıyor: Bir hayvan barınağı kurmak…

Tek çocuk olmak nasıl bir duygu?

Çocukken bir kardeşim olmasını çok istemiştim. Aileniz için tek olmak güzel bir duygu ama avantajlarını da dezavantajlarını da yaşıyorsunuz. Anneannem, dedem, kuzenlerim gibi çok kalabalık bir ailede büyüdüğüm için tek çocuk olmanın egosantrikliğini bu yüzden yaşamadım. Büyüyünce biraz roller değişiyor doğal olarak. Anne babanızın geriye çekilip sizin daha büyük gibi davrandığınız dönemler geliyor. İşte o noktada tek çocuk olmak zor. Sorumluluklarınızı başkalarına devredemiyorsunuz.

Sizi Özge olarak biliyoruz. İkinci adınız Elif. Adınız gibi farklı ruh halleriniz var mı?

Elif adını babam, Özge’yi de annem istemiş. Çoğunlukla Özge diye hitap ediyorlar ama bilenler bazen Elif diye de sesleniyor. Ergenlik dönemleri ve sonralarında dikkat ettim, içe dönük dönemlerimde yazdıklarımın altına hep Elif adını not düşmüşüm. Daha sonraları bu benim için bir kod oldu. Çok fazla insanın tanımadığı, tanışmadığı tarafım Elif. Web sitemdeki ‘Elif’in Günlüğü’ başlığı da işte bu yönümden çıktı. Yazarken Elif’im, oynarken de Elif’in o içe kapanıklığından faydalanıyorum. Elif; ailemle yaşadıklarım, anne-babamla ilgili hissettiklerim, özelim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017