Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Özge Özpirinçci Kimdir? Özge Özpirinçci Röportajı

Ekranın en güzel yüzlerinden Özge Özpirinçci’nin, Kayıp adlı kısa filminde, 90 yaşlarda bir kadına dönüşmesine tanık olacağız ama yetenekli oyuncunun gerçek hayattaki enerjisi o kadar yüksek, tavırları o kadar dürüst ki onun yaşlandığını asla göremeyeceğiz.
Özge Özpirinçci Kimdir? Özge Özpirinçci Röportajı
Özge Özpirinçci çekimimizden bir gün önce dizisi Ağır Roman’ın yayından kaldırıldığını öğrenince menajeri vasıtasıyla bize çok üzgün olduğun, bu moralsizlikle iyi bir sonuç çıkartamayacağını, çekimi ertelemek istediğini söyledi. Güzel oyuncunun üzüntüsüne hak vermekle beraber, uzun zamandır kapak kızımız olmasını istediğimiz Özpirinçci’yle sonunda beklediğimiz çekimi gerçekleştirmeye bu kadar yaklaşmışken, işi gereği her zaman karşısına çıkabilecek bu kötü sürprizin, bu güzel sayfaların ortaya çıkmasını engellemesine izin vermek istemedik.

Özge Özpirinçci ağlamaktan şişmiş gözleri, yaşadığı hayal kırıklığından dolayı somurtan yüzüyle bile çok güzel ve sempatikti. Zaten o somurtuk yüz ilk karenin çekimesinden hemen sonra yerini enerjik, muzip, bol mimikli, aynı pozu iki kere tekrarlamayacak kadar kameranın dilinden anlayan, masum dişi karışımı çok güzel bir yüze bıraktı. Arada sırada gözü dalan ve “Bugüne kadar en severek oynadığım karakterlerimden biriydi” diyerek sızlanan güzel oyuncu, elinden geldiği kadar bu hassasiyetini çekim ekibine yansıtmamaya çalıştı. Pull&Bear marka kareli gömleği, hardal rengi Zara pantolonu, yılda birkaç kez gittiği Londra’daki küçük bir dükkandan aldığı western botlar ve kurukafalı kolyesi güzel oyuncunun hem çıtı pıtı fiziğini hem de asi erkek çocuğu tavırlarını çok güzel tamamlayan seçimlerdi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017