Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Özge Ulusoy Evlilik Haberlerini Yalanladı!

Podyumların güzel modeli, ekranların başarılı sunucu ve oyuncularından Özge Ulusoy, Hafta Sonu’na çarpıcı açıklamalar yaptı. Hacı Sabancı ile evlilik kararı aldıkları haberlerinin şimdilik doğruyu yansıtmadığını söyleyen Ulusoy, karar verdiklerinde kimseden gizlemeyeceklerini açıkladı.
Özge Ulusoy Evlilik Haberlerini Yalanladı!
Özge Ulusoy, tanıdığımız en disiplinli, güvenilir ve sözünün eri insanlardan biridir. Onun tüm bu özellikleri başarı basamaklarını sağlam ve emin adımlarla çıkmasında çok etkili oldu. Acele etmeden, sindire sindire, eksiklerini tamamlayarak zirveye doğru yola koyuldu. Özge Ulusoy ile değişen ve gelişen hayatını, yaşama bakış açısını ve hayallerini konuştuk.

Özge Ulusoy, Hafta Sonu’na çarpıcı açıklamalar yaptı. Hacı Sabancı ile evlilik kararı aldıkları haberlerinin şimdilik doğruyu yansıtmadığını söyleyen Ulusoy, karar verdiklerinde kimseden gizlemeyeceklerini açıkladı. Evlilik haberlerinin aslı astarı yok diyen Özge Ulusoy, “Evlilik kararı aldığımızda herkes duyar, biz de yalanlamayız. Şu an mutlu ve huzurluyum. Her şey yolunda gidiyor. Uzun yıllar da böyle devam eder inşallah.”dedi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017