Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Özge Ulusoy Kimdir? Özge Ulusoy Röportajı

Özge Ulusoy güzel bir kadın. Aynı zamanda hakikatli ve akıllı… Onu görünce çoğu insan “Bu kızla konuşacak çok şey bulabilirim” diyebilir. En azından bizde bu etkiyi yarattı. Özge Ulusoy ile modellikten oyunculuğa birçok mevzuyu konuştuk.
Özge Ulusoy Kimdir? Özge Ulusoy Röportajı
Yaz sıcakları iyice kendini göstermeye başladı. Altın kumlu Burç Beach’teyiz. Karadeniz’in dalgaları sıcak falan dinlemiyor, yine alabildiğine coşkulu. Özge Ulusoy, menajeri Hande Aytar’la birlikte ahşap masalardan birine oturmuş fotoğraf ekibinin hazırlıklarını bekliyor. iPhone’una indirdiği ‘LogosQuiz’ isimli oyunla pek meşgul. Hatta dalıp gitmiş. Bir yandan da Twitter’daki 181 bin küsür takipçisi olan bitenden haberdar ediyor.

Özge Ulusoy makyaja girerken bizde kafamızdaki soruları toparlıyoruz. Ankara’da geçen bir çocukluk ve bale eğitimi, Elite Model Look’la başlayan muazzam bir modellik kariyeri –ki kendisi birçok ünlü modacının gözdesi olmayı başarmış bir profesyonel-, Survivor’la kariyerini kazandırdığı ivme, oyunculuk serüveni… Dediğimiz gibi bahsi geçecek çok konu var. Biz de dalga sesleri eşliğinde mevzuları masaya yatırıyoruz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017