Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Özge Ulusoy’la Keyifli Bir Röportaj

Bugün Ne Giysem? Yarışmasının başarılı sunucusu Özge Ulusoy, güzelliğini, yeni sezon için topladığı enerjisiyle birleştirip sayfalarımıza yansıtıyor. Hem modellik hem sunuculukta başarılı bir grafik çizen Ulusoy, özel hayatında yaşadığı mutluluğu ise gözleriyle doğruluyor.
Özge Ulusoy’la Keyifli Bir Röportaj
Özge Ulusoy herkesten erken geldiği stüdyoda bronz teni, püsküllü Home Store elbisesi, Tory Burch sandaletleri, mavi Hermés çantası ve seyahate çıkmak üzere olduğu için yaptırdığı kalıcı pembe ojeleriyle rengârenkti. Ne çok yakın ne de çok ‘havalarda’, işimizin gerektirdiği samimiyette, kibar, uyumlu ve her konuda çok pratikti.

Son dönemde Survivor ve Yok Böyle Dans yarışmalarındaki başarılı performanslarının da etkisiyle modellik kariyerinin yönünü oyunculuk ve sunuculuğa doğru çeviriyor. Bu aralar Hacı Sabancı ile sevgili olmasının magazinsel yankılarıyla gündeme geliyor olsa da tek amacının kariyerini sağlam bir temel üzerine oturtmak olduğunu söylüyor. Rahatlığı, cesareti ve asla başkalarına sevimli görünmek için farklı kalıplarla girmeyecek bir kız oluşu çok hoşumuza gitti. Güzel sunucu çekim boyunca sadece ızgara tavuklu bir salatanın yarısını yedi, beğendiği ürünlerin markalarını sorup satın alınacaklar listesine yazdı. Çekim sonrasında ise Nişantaşı’ndaki evine gidip ertesi gün çıkacağı seyahat için valizini hazırladı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017