Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Özgüveni Artırma Yolları

Günlük hayatta, aşkta ve ofiste, aslında bildiğiniz ama uygulamadığınız minik değişimlerle özgüveninizi arttırabileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz?
Özgüveni Artırma Yolları
Aşkta

Beklentileri karşılayamadığınızı düşündüğünüz durumlarda asla kimliğinizi değiştirmeye çalışmayın. Orta bir yol bularak ilişkinize farklı bir bakış açısı getirmeye çalışın. Gerçek aşkın özgüvene dayalı ilişkilerde yaşanabileceğini asla unutmayın.

Kafanızı kaldırın ve etrafınıza bir göz atın en son ne zaman istediğiniz dostlarınızla bir araya geldiniz? Veya rahat bir uyku uyuyalı ne kadar oldu? Evet, artık kendinizi dinleme ve sevdiklerinize biraz zaman ayırma zamanı! Yeni açılan bir restorana gidin. Sevdiğinizle ve dostlarınızla; o anın keyfine odaklanarak, bütün negatif düşünceleri bir kenara bırakarak hoş vakit geçirin.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017