Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Özkan Hacıoğlu, Neredekal.com’u Anlatıyor!

Tatil planları yapanların uğrak noktası olan Neredekal.com’un Kurucusu ve Genel Müdürü Özkan Hacıoğlu; teknoloji, satış, pazarlama, müşteri ilişkileri ve finans birimleriyle büyümeye devam ettiklerini belirtiyor.
Özkan Hacıoğlu, Neredekal.com’u Anlatıyor!
Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi sevenlerin yakından tanıdığı Neredekal.com 1 Mart 2007’den beri yayında. Neredekal.com, Haziran 2010 yılından bu yana iLab Holding’le ortak olarak çalışmalarına devam ediyor. Kuruluştaki başlıca amacın kendisi gibi keşfetmekten keyif alanların, kullanmaktan keyif alacakları ve içeriğine katkıda bulunacakları bir platform yaratmak olduğunu belirten Neredekal.com’un Kurucusu ve Genel Müdür Özkan Hacıoğlu, çalışmaları hakkındaki sorularımızı yanıtladı.

Neredekal.com’un kuruluşuna nasıl karar verdiniz?

İnternet sektöründe çalışmaya Kariyer.net Bursa Bölge Müdürü olarak başladım ve ardından Bölgeler Grup Müdürlüğü’ne atandım. Görevim esnasında sadece pazartesi günleri merkez ofiste bulunuyordum. Bölge ziyaretlerim kapsamında Gaziantep uçuşum sırasında bir dergide yer alan reklam sayesinde gezi kitapları seti satın aldım. Kitaplarda yer alan fotoğrafa dakikalarca baktığımı hatırlıyorum ama maalesef fotoğraflardaki yerlerin bazılarını henüz görmemiş, bazılarının ise adını bile duymamıştım. Mümkün olduğu kadar yakın bir zamanda tümünü görmeyi istedim ve her gitmek istediğim yer için internetten araştırma yapmaya başladım. Bazen lokasyon hakkında bilgi bulmakta, bazen ise konaklayacak otel bulmakta zorlanıyordum. Neredekal.com’u kurmakla ilgili kararımda bu yaşadıklarım oldukça etkili oldu.

iLab çatısı altında devam etme süreciniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

iLab, şu an Türkiye’nin en büyük ve en vizyoner yatırım holdinglerinden birisi. iLab Ventures tamamen internet yatırımlarına kanalize olmuş bir yatırım şirketi. iLab’ın yatırım yaparken genel vizyonu insanların hayatlarını kolaylaştıran internet girişimlerine yatırım yapmak yönünde. Neredekal.com’a da bu yönde olan inançlarından ötürü 2010 yılı Haziran ayında ortak oldular ve o günden beri daha agresif bir büyüme ivmesi yakalamış durumdayız.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017