Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Özlem Tekin Röportajı

Ankara Life’ın bu ayki konuğu bir kadına yakışabilecek en güzel asi ruhun ve çok yönlü sanatçılığın abidesi Özlem Tekin…
Özlem Tekin Röportajı
Narin görüntüsünün ardında çılgın bir kızı ısrarla ön plana çıkartarak her dönemin en dikkat çeken ismi olmayı başardı. Özlem Tekin sanatçı kimliğiyle her zaman farklı ufuklara gözünü dikerek kendi sınırlarını aştı ve yeni deneyimlere hayatında yer verdi.

Oyunculuk tecrübeleri başarılı sonuçlar doğurdu. “Mucizeler Komedisi” nde onun oyunculuğu bir kez daha tüm tiyatro eleştirmenlerinden tam not aldı. “Hokkabaz” isimli filmde Cem Yılmaz ile birlikte başrolü paylaşarak başarısına bir yenisi daha ekledi. Bizle de Ankara Life dergisi olarak onun çok yönlü sanatçı kimliğini irdeledik, yeni projeleri ve son dönemlerde neler yaptığıyla ilgili merak ettiğimiz tüm soruları kendisine yönettik.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017