Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Özsüt 25 Şube Açacak!

Özsüt, fırın ve kafe konseptiyle yaklaşık 25 franchise şube açacak. Bir Özsüt şubesi için belirlenen aylık ciro hedefi ise 80 bin ile 100 bin lira arasında değişiyor.
Özsüt 25 Şube Açacak!
Özsüt, kazandibi, muhallebi, ekmek kadayıfı, peynir tatlısı ve aşure gibi geleneksel tatlılar üreten bir tatlıcıydı. Sonrasında ise klasik tatlıcı dükkanlarından kafe konseptine geçiş yaptı. Ürün yelpazesine pasta, kurabiye, dondurma, kahve ve çikolatayı da ekledi. 2009 yılı itibariyle çikolata üretimine de başladı. Fransa’nın en büyük kahve üreticisi Cafes Richard ile işbirliği yaptı.

Bugün Özsüt’ün 160 şubesi bulunuyor. Üç Özsüt şubesi hariç tüm mağazalar franchiselar tarafından işletiliyor. 2012’yi 160 şube ile tamamladıklarını ifade eden Özsüt Genel Müdürü Yıldırım Çullu, bu yıl 20 ile 25 arasında yeni franchise şube daha açmayı hedeflediklerini söylüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017