Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Palet Yataklar Nasıl Kullanılır?

Palet, depolarda üzerine mallar dizilen ve forkliftler aracılığıyla yerden kaldırılan düz platforma verilen bir isim. Bu basit ve ucuz tahta platformlardan yatak olur mu demeyin!
Palet Yataklar Nasıl Kullanılır?
Basit bir paleti üzerine şilte koyarak yatak olarak kullanabilir, tekerlek taktırarak ona hareket katabilirsiniz. İster ham tahta rengiyle kullanın ister beyaz ya da farklı bir renge boyayın, ister endüstriyel bir görünüm için metal bir platformla bir arada kullanın hem doğal hem çok ekonomik hem de yaratıcı bir çözüm palet yataklar!

Bu yataklar stil ashibi evler için büyük bütçelere ihtiyacınız olmadığının da bir kanıtı! Bir palet kadar standart bir parçanın birkaç rötuşla pek çok farklı stile uyum sağlaması gerçekten çok şaşırtıcı bir durum! Dekorasyon stiliniz her neyse emin olun palet yataklar hem estetik hem de fonksiyonel olarak ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Birkaç palet, biraz boya, tekerlek veya mobilya ayağı, bir şilte ve rengarenk yastıklar: İşte hem ucuz hem de yaratıcı bir çözüm!

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017