Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Panasonic'ten Yeni Fotoğraf Makineleri

Panasonic Dijital Görüntüleme Semineri 2012'de her seviyeden fotoğraf severe yönelik yepyeni Lumix dijital fotoğraf makineleri tanıttı.
Panasonic'ten Yeni Fotoğraf Makineleri
Macaristan’da gerçekleştirilen Dijital Görüntüleme Semineri 2012’de hem fotoğraf hem de video da yüksek görüntü kalitesi sunan Panasonic Lumix G5 en çok ilgi gören ürünlerin arasında yer aldı. 16 MP Live MOS sensörü ve Venus Engine 7 motoru sayesinde hem fotoğraf hem de videoda yüksek görüntü kalitesi sunan Panasonic Lumx G5 en çok ilgi gören ürünler arasında yer aldı.

Etkinlikte tanıtılan diğer ürünler arasında, çekilen fotoğraf ve videoların Wi-Fi özelliğiyle anında sosyal ağlarda paylaşılmasını sağlayan Panasonic Lumix SZ5, kompakt gövdede sunduğu yüksek görüntü kalitesi ve kolay kullanımıyla dikkat çeken Panasonic Lumix LX7, 24x güçlü optik zoom Leica DC lensli Panasonic Lumix FZ200, şık tasarımı, kolay kullanımı ve rahat taşınabilirliğiyle göz dolduran Panasonic Lumix LZ20, ultra geniş açılı 25mm Leica DC Vario-Elmarit lensli Panasonc Lumix FZ62 ve yüksek performanslı lens Lumix G Vario 45-150 mm yer aldı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017