Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Paris'te Moda Şöleni

Chanel'den Dior'a, Hermes'den Galliano'ya dünya modasına yön veren moda tasarımcıları ve modaevleri Paris Moda Haftası'ndaydı.
Paris'te Moda Şöleni
Dünyanın gözü Paris’in üzerindeydi. Hazır giyim üzerine 2013 ilkbahar kreasyonlarının sunulduğu Paris Moda Haftası, Londra ve New York’un önüne geçti ve son derece çarpıcı defileler birbiri ardına tam altı gün boyunca düzenlendi. Modacımız Arzu Kaprol’un da defilesinin yer aldığı Paris Moda Haftası’nda yıla damgasına vuran tasarımlar sergilendi.

Jean Paul Gaultier’nin defilesinde Madonna, Annie Lennox, Micheal Jackson, Boy George, Grace Jones ve David Bowie podyumdaydı. 1980’lerin modayı etkileyen pop yıldızlarına benzetilen mankenlerin sunduğu defile salonda dev bir disko topu dikkat çekiyordu. 1985 yılının drag queen’lerle dolu bir gece kulübü havası olan defile, son derece nostaljikti ve ünlü tasarımcının yıldızlara saygı gösterisi niteliğindeydi. Defilenin sonunda Gaultier podyuma yine 80’lerin disko kraliçesi Amanda Lear ile birlikte çıkarak izleyicisini selamladı.

Testin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017