Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Part Time İş Ararken Patron Oldular

Unisbul.com üniversitede okurken part time iş arayan iki üniversiteli genç tarafından kuruldu. Kariyer.net’in geçtiğimiz günlerde yüzde 50 ortak olduğu unisbul.com’da en çok aranan pozisyonlar ise; tanıtım elemanı, oyun ablası, stajyer ve ofis asistanı.
Part Time İş Ararken Patron Oldular
2008 yılında hem okuyup hem de harçlıklarını kazanmak amacıyla part time işlerde çalışmak isteyen ancak iş bulmakta zorlanan Cemil Erol ve Uğur Akkuş tarafından kurulan unisbul.com, part time işleri ünüversite öğrencilerinin faydalanabileceği bir çatı altında topluyor. Kariyer.net’in geçtiğimiz günlerde yüzde 50 ortak olduğu unisbul.com’da en çok aranan pozisyonlar ise; tanıtım elemanı, oyun ablası, stajyer ve ofis asistanı.

Unisbul kurucularından Uğur Akkuş, ilk kuruluş yıllarını ve çalışmalarını şöyle anlattı: “Üniversiteye başladığımız ilk yıllarda harçlığımızı kazanmak için part time işlerde çalışmak istiyorduk. Fakat part iş bulmakta zorlanıyorduk. Ayrıca internet forumlarında, mağaza önlerinde part time çalışacak eleman arıyoruz diye ilanları görüyorduk. Bunları bir çatı altında toplamak, üniversite öğrencilerine faydalı olabilmek amacıyla bu siteyi kurmaya karar verdik.”

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017