Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Patravi TravelTec Four X Saat Özellikleri

Titanyum, seramik, kauçuk ve 18 karat kırmızı altın… Carl F.Bucherer, Patravi TravelTec Four X ile bir yandan farklı zaman dilimlerini, diğer yandan bambaşka dünyaların materyallerini bir araya getirdi ve Baselworld’un en çok konuşulan saatlerinden birine imza attı.
Patravi TravelTec Four X Saat Özellikleri
Carl F.Bucherer, Patravi TravelTec Four X ile bir yandan farklı zaman dilimlerini, diğer yandan bambaşka dünyaların materyallerini bir araya getirdi ve Baselworld’un en çok konuşulan saatlerinden birine imza attı. Son derece kaliteli ve kıymetli olmasının yanı sıra, en üst düzeyde dayanıklılığı sağlayan söz konusu materyaller, markanın yeni koleksiyonunda adeta zaman dördüncü boyutu katıyorlar: Ayrıcalık.

İlk olarak 2006 yılında tanıtılan Patravi TravelTec koleksiyonu; mühendisler, ustalar ve tasarımcılar için birçok meydan okumayı beraberinde getirdi. Birbirinden farklı üç zaman diliminin okunaklı ve anında gösterilebilmesi için makine kasanın entegrasyonu gerektiğinden, zaman dilimi seçme mekanizmasının bir parçası TravelTec kasalarında yer aldı. Hatta tek düğmeyle kontrol edilebilen sürecin, kasanın yan kısmından görülebilmesi sağlandı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017