Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Patrondan Kurtulma Sanatı!

Bugünlerde dünyanın hangi ünlü ekonomi dergisini karıştırsanız kariyer ve yönetim yazılarında bir şekilde söz dönüp dolaşıp “Horrible Boesse” (Patrondan Kurtulma Sanatı) filmine geliyor. Peki filmdeki gibi kötü yöneticilerle çalışıyor olsaydınız ne olurdu?
Patrondan Kurtulma Sanatı!
Başrollerini Jennifer Aniston ve Kevin Spacey’in paylaştığı Patrondan Kurtulma Sanatı adlı film iş dünyası tarafından çok konuşuluyor. Film, her biri patronuyla farklı farklı sorunlar yaşayan üç kafadarın komik maceralarını anlatıyor.

İK literatürüne giren “Patrondan Kurtulma Sanatı”, çalışan ile yönetici ilişkilerini öyle gerçekçi anlatıyor ki pek çok kişi filmi kendiyle özdeştiriyor. . Peki filmdeki gibi kötü yöneticilerle çalışıyor olsaydınız ne olurdu? Verimsizlik, motivasyon kaybı, ekip ruhunun yıpranması gibi, pek çok etkiyi beraberinde getiren bu konuda neler yapmak gerekiyor?

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017