Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Patronların Yeni Dönem Kuralları

İş dünyasının tam kalbinde yer alan yöneticilerin verdikleri yanıtlar yeni dönemin iş kurallarını ortaya koydu. Bu kuralları yönetim konusunda deneyimli uzmanlara yorumlattık.
Patronların Yeni Dönem Kuralları
Son kriz, ekonominin sadece işleyişini değil felsefesini de değiştirecek gibi görünüyor. Bir finans krizi olarak başlayan süreç, iş dünyasının bütün yapısına nüfuz eden, bu yapıyı dönüştüren bir dizi gelişmeyi de tetikledi.

Üretimden pazarlamaya, tedarikten satışa kadar pek çok aşama yeniden kurgulanıp düzenleniyor. Ama en önemlisi yönetim ilke ve kurallarında büyük bir dönüşüm ve değişim olduğu gözleniyor. Hükümetlerin muazzam destek paketleriyle bir ölçüde de olsa hafif atlatıldığı düşünülen kriz, galiba iş dünyasına cehennemin kapısından bir an bile olsa bakma fırsatı verdi. Görünen çok kötü olsa gerek ki, iş dünyası bir yıl içinde küresel yönetim ilkeleri konusunda genel bir fikir birliğine vardı.

Türkiye iş dünyası da dünyadaki bu değişimi yakından takip ediyor ve yeni gelişmelere ayak uydurmak konusunda önemli girişimlerde bulunuyor. Ali Ağaoğlu, Abdulkadir Konukoğlu, Hamdi Akın, İdil Yiğitbaşı, Memduh Boydak. Onlar Türkiye'nin en büyük holdinglerinin yönetim kurulu başkanları. İş dünyasının 5 tecrübeli ismine iki soru sorduk:

- Şirketlerin gelecekte uyması gerekecek yeni kurallar neler olacak?
- Yeni dönemde yöneticilerde hangi özellikler ön plana çıkacak?

İş dünyasının tam kalbinde yer alan yöneticilerin verdikleri yanıtlar yeni dönemin iş kurallarını ortaya koydu. Bu kuralları yönetim konusunda deneyimli uzmanlara yorumlattık. İşte 5 büyük patron ve yeni kuralları.

Haberin tamamı için Patronların Yeni Dönem Kuralları tıklayınız...
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017