Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pazartesi Sendromu Yöneticileri Etkiliyor!

Araştırmalar sonucunda, yöneticilerin çoğunun pazartesinin iyi bir gün olmadığı konusunda birleştiğini ortaya koyuyor. Verilere göre, yönetim kadroları pazartesi sabahlarının toplantı yapmak ve yeni başlayan çalışanlarla bir araya gelmek için iyi bir zaman dilimi olmadığı konusunda hemfikir.
Pazartesi Sendromu Yöneticileri Etkiliyor!
Yapılan araştırmalar sonucunda yöneticilerin çoğunun pazartesinin iyi bir gün olmadığı konusunda birleştiğini ortaya koyuyor. Verilere göre, yönetim kadroları pazartesi sabahlarının toplantı yapmak ve yeni başlayan çalışanlarla bir araya gelmek için iyi bir zaman dilimi olmadığı konusunda hemfikir. Yöneticiler, yeni çalışanlarla görüşmeleri ilk haftalarını tamamlayıp, işlerini ve kurum kültürlerini tanıdıktan sonra yapmak gerektiğini düşünüyor.

Pazartesilerinin başlangıç günü olmasının ve yeni işe başlayanların şirkete pazartesi günü gelmelerinin nedeni İnsan Kaynakları işlerinin finans ekibi tarafından yürütüldüğü eski zamanlardan kalma bir gelenek olduğu söyleniyor. Finans için pek çok hesaplama ve başlangıcın günü olan pazartesi önemli ama yine de uzmanlar pazartesi günleri herhangi bir organizasyonun yeni çalışmanı karşılamak için hazır olmadığını düşünüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017