Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

PC Sektöründeki Liderlik Yarışında Lenovo Hız Kazandı

Dördüncü çeyrek sonuçlarına göre 2011-2012 mali yılını dünyanın en büyük ikinci PC üreticisi olarak kapatan Lenovo gözünü dünya birinciliğine dikti.
PC Sektöründeki Liderlik Yarışında Lenovo Hız Kazandı
Lenovo, elde ettiği yüzde 12,9’luk rekor seviyedeki pazar payı ile Mart 2012’de sona eren dördüncü çeyreği dünyanın en büyük ikinci kişisel bilgisayar (PC) üreticisi olarak kapattı. Hem mevcut pazarlarda hem de yeni pazarlarda hayata geçirdiği yeni stratejileri ile tüm coğrafya ve farklı müşteri yelpazelerinde hızla büyümeye devam ediyor.

Lenovo, PC pazarındaki birincilik hedefi doğrusunda tüm dünyadaki yapılanmasını ve stratejilerini de gözden geçirerek coğrafi verimlilik, maliyet tasarrufu ve müşteri değeri çerçevesinde, dört yeni bölge oluşturdu. Türkiye’nin Rusya’ya bağlı olduğu yeni oluşuma göre oluşturulan yeni bölgeler; Çin, Avrupa/ Orta Doğu/ Afrika (EMEA), Kuzey Amerika ve Asya Pasifik/ Latin Amerika (APLA) oldu. Yeni organizasyon yapısı ile Lenova’nun Başarsındaki sürekliliğin müşterilerine mümkün olduğunca yakın olabilmesi ile bağlantılı olduğu gerçeğinden hareketle oluşturuldu ve şirketin dünya genelindeki stratejisini ileriye taşımak için en güçlü pozisyonda kalmasını sağlamasına yardımcı olacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017