Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pegasus, İnteraktif Mecrada Uçuşa Geçti

Pegausus Hava Yolları hayata geçirdiği her projenin bir dijital bacağı olmakla birlikte, markanın yürüttüğü dijital iletişimin önümüzdeki dönemlerde hız kazanarak devam etmesi bekleniyor.
Pegasus, İnteraktif Mecrada Uçuşa Geçti
Pegasus Hava Yolları olarak dijitale uzun yıllardır ciddi yatırımlar yaptıklarını söyleyen Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü, tarifeli uçuşlara ilk başladıkları günden beri web sitelerinden bilet satmaya çok önem verdiklerinin altını çiziyor. Önemli bir e-ticaret hacmine sahip olan flypgs.com’un Pegasus’un en yoğun kullanılan satış kanallarından biri olduğunu söyleyen Onur Dedeköylü, Pegasus’tan alınan uçak biletlerinin internetten satın alma oranının her geçen yıl daha fazla paya sahip olduğunu kaydediyor.

“Flypgs.com’dan bilet satın alma adetleri de geçen yıla oranla yüzde 40’lara varan oranda artış gösteriyor. Hava yolu ulaşımının yaygınlaşması, fiyatların düşmesi, internet erişim oranları, özellikler e-ticaret hacminin artmasıyla internetten satışta en hızlı gelişen sektörden biri havacılık… Diğer yandan sosyal medya da gerek iş gücü, gerek bütçe olarak yatırım yaptığımız bir alan. Facebook ve Twitter’da 2009 yılından beri aktif hesaplarımız var.” diyen Dedeköylü, aynı zamanda 2012 itibariyle Youtube ve Google+ hesaplarını da aktif olarak kullanmaya başladıklarını belirtiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017