Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pembe Giyen Kadın Olgun Değil Mi?

Bir kadın dergisi kadınların erkeklerin kafasından geçenleri anlamaya çalışmalarına yardımcı olmak için erkekleri konuşturdu. Erkekler pembe renge düşkün kadınları olgun bulmadıklarını itiraf etti.
Pembe Giyen Kadın Olgun Değil Mi?
Erkekler kadınların giydikleri kıyafetlere ve kullandıkları renk tonlarına bakarak onlar hakkında yargıya varıyorlar. Ayrıca, giydiğiniz renklerin karakterinizi ortaya çıkarttığınıza inanıyorlar. Bir kadın dergisi kadınların erkeklerin kafasından geçenleri anlamaya çalışmalarına yardımcı olmak için erkekleri konuşturdu. Erkekler kız arkadaşlarının cep telefonuyla konuşmasından, giyim zevklerine kadar birçok konuda fikirlerini söylediler.

Erkekler pembe renge çok düşkün olan kadınları olgun bulmadıklarını itiraf ediyor. Çok fazla sayıda pembe eşya kıyafet satın alan kadınların ergenlik yıllarına özgü bir alışkanlığı sürdürmeye çalıştıklarını söyleyen erkekler kadınların o yıllardan kopamadıklarını düşünüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017