Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pembe Kurdele Kampanyası 20 Yaşında!

20 yıldır düzenlenen Meme Kanseri Bilinçlendirme Kampanyası yine Ekim ayı boyunca dünyayı etkisi altına alıyor. Bu yılki teması 'cesaret' olan kampanya 'Meme kanseri olmayan bir dünyanın gerçekleşebileceğine inanın' sloganıyla harekete geçiyor.
Pembe Kurdele Kampanyası 20 Yaşında!
Estée Lauder şirketleri tarafından 20 yıldır düzenlenen Meme Kanseri bilinçlendirme Kampanyası, bu yıl ‘pembe kurdele’nin yaratıcısı ve meme kanseri mücadelecisi Evelyn H. Lauder’in ölümünün birinci yıl dönümünde kampanya güçlenerek devam ediyor ve bu yıl da ekim ayı boyunca gerçekleştirilecek etkinliklerle hayata geçiyor.

Estée Lauder markalarının kampanya için özel ürünlerinin satışlarıyla Türkiye’de bu konuda yapılan araştırmalara fon yaratmak amacıyla Memeder’e bağışta bulunulacak. Meme kanserini eğitim ve tıbbi araştırma yoluyla yenmeyi amaç edinen Meme Kanseri Bilinçlendirme Kampanya’sının ve ‘pembe kurdele’nin ortak yaratıcısı Evelyn H. Lauder; marka sözcüsü Eiizabeth Hurley ile birlikte bu bilinci tüm dünyada yaymak adına başlattığı küçük kampanyayı tüm dünyayı saran muhteşem bir kampanyaya dönüştürüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017