Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pentagram, Bostancı Gösteri Merkezi’nde Sahne Alacak!

Pentagram, 17 Şubat 2013 akşamı saat 18:00’de Sunar Medya ve Event 34 organizasyonu ile yaklaşık 5 bin kişilik muhteşem bir konser ile Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor.
Pentagram, Bostancı Gösteri Merkezi’nde Sahne Alacak!
1984 yılında müzik hayatına başlayan Pentagram, aradan geçen uzun zaman içerisinde tarzı ve sahne performansı ile geniş kitlelere hitap etmeye devam ediyor. İlk ciddi sahne deneyimini İstanbul Bağıclar’da bir düğün salonunda yaşayan Pentagram, bu konserde yaklaşık 200 kişilik bir izleyici gruba seslenir. O sahnede Pentagram’ın 5 şarkı çalması planlanmaktadır. Ancak 5. Şarkıya gelinmeden masalar, sandalyeler kırılır. Bu konser ile Türkiye ilk kez Trash Speed Metal müzikle tanışmıştır. Konser sonrası müzikseverler tüm zararları karşılamak zorunda kalır ve Pentagram efsanesi böylelikle doğmuş olur.

Aradan geçen 28 yıl içerisinde dinleyici kitlesi milyonlara ulaşmış olan Pentagram, 17 Şubat 2013 akşamı saat 18:00’de Sunar Medya ve Event 34 organizasyonu ile yaklaşık 5 bin kişilik muhteşem bir konser ile Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017