Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pepsi'den Dijital Atılımlar

Yaklaşık bir yıldır "DigiTalk" adındaki dijital pazarlama sohbet toplantılarını hayata geçiren PepsiCo Türkiye Yiyecek Dijital Pazarlama ekibi, sektör profesyonelleri ile çalışanları ve iş ortaklarını bir araya getirdiği bu toplantılardan çıkan içgörülerle gelecek dönem stratejilerine yön veriyor.
Pepsi'den Dijital Atılımlar
Bundan yaklaşık bir yıl önce dijital pazarlama sektöründe neler olup bittiğini anlamak, gelecek trendlerine hakim olmak adına, kendi çalışanlarına yönelik dijital pazarlama workshop’ları düzenlemeye başlayan PepsiCo Türkiye, “DigiTalk” adını verdiği bu etkinliklerin kapsamını giderek genişleterek, şirket çalışanları, iş ortakları ve sektörün fikir liderleri arasında bir bilgi paylaşım platformu yaratmayı amaçlıyor.

IP dergisi olarak bizim de konuklarından biri olduğumuz DigiTalk etkinliklerinin üçüncüsü 6 Temmuz tarihinde DoubleTree by Hilton’da gerçekleşti. Gündeminde online oyunların olduğu bu günde sadece Türkiye’den değil dünyadan da oyun sektörüne yön veren isimler katılımcılarla buluşarak online oyun sektörünün bugününe ve geleceğine ilişkin paylaşımlarda bulundu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017