Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pera Müzesi Film Etkinlikleri 14 Eylül’de Başlıyor

Pera Müzesi Film Etkinlikleri kapsamında Pera Film, yeni sezona Eylül ayında “Şimdi Paris” ve “Hollanda’dan Animasyon” adlı iki farklı ve renkli program ile başlıyor.
Pera Müzesi Film Etkinlikleri 14 Eylül’de Başlıyor
Pera Film, Pera Müzesi Film Etkinlikleri kapsamında yeni sezona Eylül ayında “Şimdi Paris” ve “Hollanda’dan Animasyon” adlı iki farklı ve renkli program ile başlıyor. 14 Eylül – 23 Ekim 2012 tarihleri arasında düzenlenen, Pera Film ve Fransız Kültür Merkezi işbirliğiyle hazırlanan “Şimdi Paris” programı şehre bir saygı duruşu niteliğinde. On dört filmden oluşan program, Işıkların Şehri: Paris’i romantik sahneler, popüler Paris mahalleleri, günümüz Paris’i, şehir merkezi ve banliyöleri bir araya getirerek anlatıyor.

Bu orijinal Paris rehberi, kozmopolit ve çok yönlü bir başkenti keşfetme daveti. Programın iddialı ve etkileyici sinematografik içeriği sayesinde Paris’in ruhu klişelerden uzak güncel bir dille seyirci karşısına çıkıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017