Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Perakende Sektörünün Sesi Nasıl Yükseliyor?

Bir mağazaya girdiğinizde ürünlerle, kampanyalarla ilgili duyguğunuz anosların arkasında bir radyo altyapısı olduğunu biliyor muydunuz? Bu radyoların altyapılarını geliştiren Perakende Radyo TV birçok zincir mağaza ve marka için bakın nasıl çözümler geliştiriyor.
Perakende Sektörünün Sesi Nasıl Yükseliyor?
2000 yılından itibaren perakende sektöründe medya pazarlama faaliyetinde bulunan “FLOORgraphics Türkiye ve CEO Ltf” içinde yer alan Perakende Radyo TV A.Ş. in-store radyo alanında yayıncı, işletmeci ve reklam pazarlaması konularında firmalarla çözüm ortağı olarak çalışıyor.

Perakende Radyo TV; alışveriş merkezleri, mağazalar, marketler, banka şubeleri, hastaneler ve benzin istasyonları gibi ortamlarda kurum ve markaya özel olarak gerçekleştirilen in-store radyo projelerinde firmalara danışmanlık, teknik, yayıncılık, prodüksiyon ve medya pazarlaması konularında hizmet veriyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017