Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Performans Ödüllendirme İle Çalışanlarınızı Motive Edin!

Şirketlerde çalışanların performanslarının ödüllendirilmesi çok yeni bir uygulama değil. Hediye çekleri, bazen tatiller… Aslında sıradan bile sayılabilir. Doğal olarak motivasyon katkıları da düşük. Şirketler artık bunun farkında ve ödüllendirme sistemlerine radikal değişikliklere gidiyorlar.
Performans Ödüllendirme İle Çalışanlarınızı Motive Edin!
Türkiye’de şirketlerin gündemindeki yeni insan kaynakları trendlerinden biri, performans ve ödüllendirmede yeni ve orijinal seçenekleri keşfedip çalışanlara birer motivasyon aracı olarak sunmak. Çünkü çalışanların motivasyonun artması, şirkete katacakları katma değeri artırdığından organizasyonun stratejik hedeflerinden biri olarak görülüyor. Özellikle Batılı şirketler, üstün performans gösteren çalışanları sıra dışı jestlerle ödüllendirme yöntemine son dönemde büyük ilgi gösteriyor.

Bu ödüllerin içeriği de genellikle çalışanlara, özel bir deneyim, heyecan veya ilginç bir anı yaşatma fikri üzerine kurulu olabiliyor. Yağmur ormanlarına düzenlenen bir gezi, ekstrem bir spor, Ferrari sürüş deneyimi ya da Afrika’da Safari turu gibi…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017