Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Persona Serisi Persona 4 Arena İle Devam Ediyor

Son zamanların en popüler dövüş oyunlarından biri olan Persona serisinin 4. oyunu Persona 4: Arena hayranlarının ilgisini çekmeyi başaracak nitelikte.
Persona Serisi Persona 4 Arena İle Devam Ediyor
Yapımcılar, oyunda şahane bir detay içerisine girerek 30 ila 40 saat arasında süren bir tek kişilik hikaye modu ekliyorlar oyuna. Persona evreni zaten bunun için mükemmel bir temele sahip ve bu sayede de sadece bir dizi dövüşe girmeyeceğiz ve oyunu bir amaç için oynayacağız.

Persona konusunda bilgi sahibi olmayan arkadaşlar biraz üzülecektir zira oyunda bulunan 13 karakterin ikisi Persona 3’ten, geriye kalanlar da Persona 4’ten alınmış durumda. Üstelik herkes “adı-soyadı” şeklinde oyuna katıldığı için isimler de tanımayanlar için pek çekici değil. Persona’yı bilenlerse büyük keyif yaşayacak.

Arc System Works, aynen BlazBlue’da olduğu gibi oyuna az sayıda karakter ekleyerek insanların karakterler üzerinde uzmanlaşabilmelerine olanak tanıyor. Diğer Arc System Works oyunlarında olduğu gibi burada da tonla stratejik hareket var ve bir karakterin tüm Burst hareketlerini, “cancel”larını, EX vuruşlarını tam olarak öğrenebilmek için çok zaman harcamak gerekiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017