Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Peugeot 208 Ne Zaman Çıkacak?

Süper minimiz keskin ve eğlenceli bir kıvılcımla yollarda. Peugeot oyuna geri mi dönüyor? Tim Pollard Peugeot 208 özelliklerini ve izlenimlerini anlatıyor.
Peugeot 208 Ne Zaman Çıkacak?
Eğer Damon Albarn haklıysa ve modern hayat saçmalıksa, belki de hayatımızı şişirip dolduran gereksiz miktardaki seçim imkanlarını suçlayabiliriz. Televizyonumda 95 kanal var ve Car’ın GBU veri bankası 24 adet satılık süper miniyi listeliyor. 80’lere geri sarın, 4 adet tv istasyonu ve yarım düzine küçük otomobil vardı. Hayat o zamanlar çok daha basitti.

Küçük otomobillerin altın çağına geri dönüyoruz, gereksiz seçeneklerle ve sinir bozucu Kore’lilerle doldurulmuş bir zamana ve yeni 208 ile Peugeout’un oyuna geri döndüğü altın yıllara. Bu şekilde ilerlerken, efsanevi 2005’i de hatırlamak gerekiyor. Sadece Paris sokaklarını ateşleyen GTI versiyonu değil, diğer modelleri de 1983 ile 1998 arasında 5.3 milyon satan yaşlı delikanlıyı.

RCZ ve 208 gibi otomobiller Peugeot’un dönüşümünü haber veriyor. Test aracımız caddeye sağlam bir duruş ve esnek bir sürüş getiren bir üç kapı. Arka camdaki krom detaya göz atın ve 1.6’lık ve 1.9 GTI modellerine bir saygı duruşu olan C sütununu göreceksiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017