Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Peugeot'dan İç Mekan Rekortmeni 301

Peugeot'nun, uygun fiyatlı sedan otomobillerin daha fazla tercih edildiği Doğu Avrupa, Afrika ve Asya pazarları için hazırladığı yeni modeli 301, sınıf lideri özellikleriyle Fransız markanın elini daha da güçlendirecek.
Peugeot'dan İç Mekan Rekortmeni 301
Yeni Peugeot 301, Doğu Avrupa, Afrika ve Asya pazarları için, bu pazarların zorlu yol ve kullanım şartları ve müşteri talepleri doğrultusunda geliştirilmiş bir otomobil. 301’in tasarımcıları Peugeot’nun yeni kimliğini simgeleyen SR1 adlı konseptten esinlenmişler. Böylece ortaya, modern, yalın çizgili ve tarz sahibi bir otomobil çıkmış.

Bilindiği gibi Peugeot ciddi bir globalleşme atağına geçti ve 301 de bu amaca hitap edecek bir fetih modeli olacak. Hedef pazarlar ise Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa, Rusya, Ukrayna, Yunanistan, Mağrip, Orta Doğu, Körfez ve Afrika ile bazı Güney Amerika ülkeleri… Bunlar hem sedan otomobillerin daha fazla tercih edildiği, hem de yol ve kullanım şartlarının zorlu olabildiği satış bölgeler. Aracın geliştirme çalıştırma sırasında, buradaki müşterilerin talepleri araştırılıp ekip buna göre yönlendirilmiş.

Haberin devamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017