Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Peugeot, Yeni Modellerle Çıkış Yapmak İstiyor

Peugeot, kriz ve diğer bütün etkenlerle birlikte 208'in ardından gelecek 301'in de devreye girmesiyle Türkiye pazarında geçen yıla göre pazar payı artırıp ''coşkulu'' bir çıkış yakalamak istiyor.
Peugeot, Yeni Modellerle Çıkış Yapmak İstiyor
Avrupa’da yaşanan kriz, Batı Avrupa otomotiv pazarlarını daraltıcı etkisini göstermeye devam ediyor. Avrupa merkezli otomotiv şirketlerinden Volkswagen, çok satan markalar arasında korurken dünya genelinde Peugeot, Citroen, Opel, Seat, Fiat, Ford, Renault, Mercedes, BMW gibi şirketler zarar yazan bilançolara imza attılar. Özellikle Batı Avrupa ülkelerindeki otomobil satışlarında yaşanan küçülme için şu anda bir son görünmüyor.

Peugeot’nun Türkiye pazarındaki payı geçen yıl yüzde 4 olmuştu. Bu da 32 bin adet civarında bir satış demekti. Fransız mark bu yıl iki önemli yeni modeliyle bu rakamı geçmeyi planlıyor. Markanın 2012 ilk yedi aylık satışları, 14 bin 510 adet olarak gerçekleşti. Peugeot Türkiye Genel Müdür Marc Bergeretti, Türkiye’de geçen yıl yakaladıkları Pazar payını daha artırmayı planladıklarını ve, bu yılı “coşkulu” tamamlayacaklarını söylüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017