Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pfizer PetStar 2013 Takvimi Fotoğraf Yarışması Devam Ediyor

Pfizer Türkiye Hayvan Sağlığı tarafından gerçekleştirilen tüm hayvanseverlerin katılımına açık olan geleneksel PetStar takvimi fotoğraf yarışması projesi, bu yıl da sosyal medya platformlarında yürütülüyor.
Pfizer PetStar 2013 Takvimi Fotoğraf Yarışması Devam Ediyor
Pfizer Türkiye Hayvan Sağlığı tarafından gerçekleştirilen tüm hayvanseverlerin katılımına açık olan geleneksel PetStar takvimi fotoğraf yarışması projesi, bu yıl da sosyal medya platformlarında yürütülüyor. Pfizer Türkiye’nin bu yıl sekizinci kez düzenlediği ve şimdilik 92 bin 423 bin oyun kullanıldığı PetStar Takvim Yarışmasında katılımcıların ve jürinin oylarıyla dereceye giren en sevimli adaylar 2013 Pfizer PetStar masa takviminde yıl boyu hayvan dostlarıyla birlikte olacak. Takvimde yer almanın yanı sıra, kazananlara bakım ürünleriyle dolu bir PetStar seti gönderilecek.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017