Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Philips'ten Yazlık Sinema Yeni Philips Soundhub Hts5593

Philips'in yeni SoundHub ev sinema sistemi HTS5593, güçlü ve iddialı özelliklerle evinizin havasını değiştirmeye kararlı.
Philips'ten Yazlık Sinema Yeni Philips Soundhub Hts5593
Yeni SoundHub HTS5593, 1000W surround ses üreten çift bas özelliğiyle ve 3D Blu-ray donanımıyla tam anlamıyla bir görsel şölene imza atıyor. Güçlü ve derin seslerle sinemanın gücünü evinize taşıyan yeni SoundHub, çift bas kanallı hoparlörlerle ve etkileyici 3D Blu-ray Disklerle evde eğlence keyfinizi ikiye katlama hedefinde.

İkili bas borusuna sahip güçlü hoparlörleri bulunan HTS5593, yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD çıkışına sahip. Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray donanımıyla beraber gelen ev sinema sistemi, en iyi ses ve görüntü için diğer HDMI cihazlarını da bağlamanızı sağlayan HDMI Hub'la beraber gelen ev sinema sistemi, en iyi ses ve görüntü için diğer HDMI cihazlarının da bağlanmasını sağlayan HDMI Hub’la beraber geliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017