Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Piki Nedir? Piki Sistemi Nasıl İşliyor?

Zihninizin sadece farkında olduğunuz bilincinizden ibaret olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz, aslında büyük kısmı bilinçaltından oluşuyor. Peki bilinçaltınıza yolculuk yapıp ona yeni ve sağlıklı tohumlar ekmek ister misiniz?
Piki Nedir? Piki Sistemi Nasıl İşliyor?
Bireysel Gelişim Eğitimcisi ve Yazar Nil Gün’ün kas aktivitesi bilimi olarak tanımlanabilecek Kinesiyoloji Bilimi’ni 5 bin yıllık doğu tıbbi ile birleştirerek ortaya çıkardığı Bütünsel Kinesiyoloji (Piki), insanların kaderlerini yeniden yazma imkanı verebiliyor. Kuantum Dokunuş-Supercharging, reiki, zihin bilimi, holistik beyin, EFT, hipnoterapi, biyoenerji, kuantum fizik ve moleküler biyoloji alanlarındaki son gelişmelerden yararlanarak yaratılan bu eğitim modelini ve temel eğitimin detaylarını Kuraldışı Eğitim ve Danışmanlık’tan Bütünsel Kinesiyoloji Eğitmeni ve Danışmanı Dilek Kökter’e sorduk.

Nil Gün’ün hazırladığı Bütünsel Kinesiyoloji eğitimleri; temel, orta, ileri ve master olarak bir program dizisinden oluşuyor ve her gün geliştiriliyor. PİKİ’nin temel modülünün üç eğitimi var. Seviye 1’de zihinsel, Seviye 2’de duygusal, Seviye 3’te ise bedensel ve ruhsal boyutta denge sağlamak için eğitim veriliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017